Завантажити ще

Єрмак про співпрацю з ФСБ: Смішно про це чути

Єрмак про співпрацю з ФСБ: Смішно про це чути
Фото: t.me/ermaka2022

Керівник офісу президента Андрій Єрмак заявив, що інформацію про його нібито співпрацю з ФСБ РФ вперше поширили анонімні Telegram-канали, які веде російська спецслужба. Така заява прозвучала у проекті Дмитра Комарова " Рік. За кадром. Офіс Президента ".

- Якщо брати мову фактів, уперше натяки на "агент Росії", "агент ФСБ" з'явилися під час моєї роботи, коли я представляв Україну у "Нормандському форматі". Я був дуже важким для них переговорником. Сьогодні наше СБУ каже, що вперше ця інформація, яку, на жаль, потім підхопили й деякі українські політики, з'явилася в анонімних Telegram-каналах, які, як сьогодні доводять наші СБУ та розвідка, ведуться російською ФСБ. Мені смішно про це чути, тому що рівень людей, з якими я спілкуюсь сьогодні – з керівниками розвідок наших американських, британських партнерів, – як ви розумієте, якби до мене у цих людей було таке питання, то, безумовно, все було б по-іншому., - Розповів він.

Раніше Єрмак розповів, що навіть після розмови керівниці МКЧХ з українськими захисниками, які повернулися з російського полону та їхніми близькими, поведінка Червоного Хреста ніяк не змінилася.

Новини по темі: фсб Президент Андрій Єрмак