Завантажити ще

Зеленський пообіцяв відправляти чиновників у "нокаут" за загибель людей, які не потрапили до бомбосховища

Зеленський пообіцяв відправляти чиновників у
Фото: REUTERS/Владислав Куліомза

Президент Володимир Зеленський прокоментував ситуацію із закритими бомбосховищами у Києві. Голова держави пригрозив наслідками для винних у загибелі людей. Про це він сказав під час спілкування з журналістами у Молдові, передає " Українська правда ".

- Відповідатимуть усе, реакція буде жорстка... Нам Росії, цих ворогів мало, у нас є, бачте, ще й внутрішні... Сказав би (хто конкретно відповідатиме), але багато журналістів, сказав би, є слово, крутиться, але не можу…, – заявив Зеленський.

Така відповідь була від глави держави на запитання журналістів про те, хто понесе відповідальність за загибель трьох людей у Києві, які не змогли потрапити до укриття. На цій фразі Зеленський завершив прес-конференцію, але згодом повернувся до представників ЗМІ.

- Сказав би так: Можливо нокаут, - додав президент, після чого залишив зал.

У ніч проти 1 червня російські війська накрили Київ ракетними ударами. ЗСУ збили 10 "Іскандерів", але уламки ракет впали в Деснянському районі Києва біля районної поліклініки. Біля будівлі лікарні зібралися городяни, які не змогли потрапити до бомбосховища, оскільки воно було закритим. В результаті загинули троє людей, серед яких - 9-річна дівчинка. Ще десятки людей дістали поранення.

У Деснянській РДА кажуть, що центральний вхід до поліклініки, де було укриття, було відкрито, і там сховалися деякі місцеві жителі. Поліція розпочала розслідування за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).