Завантажити ще

Азербайджанці та українці розкажуть у Берліні про агресію РФ

Азербайджанці та українці розкажуть у Берліні про агресію РФ
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Нардеп та громадський діяч Єгор Фірсов анонсував Міжнародну конференцію «Пов'язані болем», яка відбудеться днями у Німеччині. Громадянські та військові представники України та Азербайджану планують розповісти світові про трагедію, яку принесла на їхню землю Росія та Вірменія.

За словами Фірсова, окрім спікерів з Британії, Іспанії та Ізраїлю у конференції в німецькому прес-центрі Allianz-Forum візьмуть участь помічниця голови української делегації Парламентської Асамблеї Ради Європи, засновник благодійного фонду "Харків з тобою" Олена Шержукова та керівника відділу цивільної адміністрації Харківської області Іван Сокіл.

Серед спікерів також керівник напряму допомоги тяжко пораненим та ампутованим проекту «Ігри героїв» Олександр Гончаров, директор департаменту комунікацій провідного виробника протезів у світі Otto Bock SE Мерле Флорштедт та головний лікар відділення пластичної та травматичної хірургії клініки Charité Доктор Свен Мердіан.

Єгор Фірсов опублікував відео про найбільш небезпечні боєприпаси й наголосив, що через агресію росії не почувається в безпеці навіть у Києві.

«Служба мене привчила до того, що де б я не йшов, навіть якщо це Київ, ступаючи на траву, я напружуюсь і оглядаю територію, чи на ній немає мін. Рашисти перетворили нашу землю на саму заміновану територію у світі. І за цей воєнний злочин окупантів ворогові потрібно буде суворо відповісти, пише депутат.

За його припущеннями, розмінування триватиме десятки років.

“Але ми не перші, чию землю так засіяли смертю, - пояснює він, - ті ж рашистські міни вбивали й азербайджанців у Карабаху – у штучно створеному росіянами конфлікті також нашпигували мінами. І продовжують це робити за допомогою своїх посібників – "російських миротворців".

Тема воєнних злочинів Росії та Вірменії проти мирного населення України та Азербайджану стає гарячою на Заході. Одне з ключових консервативних видань США Townhall опублікувало оглядовий матеріал, за яким в обох країнах винуватцем мінного тероризму є Росія.

"США повинні не лише надати допомогу в розмінуванні територій України та Азербайджану, а й притягнути РФ та її маріонеток до відповідальності за тероризм та вбивства мирних громадян обох країн", - зазначається у матеріалі.