25 вересня
Завантажити ще

У розвідці заявили, що Росія готує провокацію під виглядом удару по Запорізькій АЕС

У розвідці заявили, що Росія готує провокацію під виглядом удару по Запорізькій АЕС
Фото: wikipedia.org

Війська Росії готуються до чергової провокації проти України, плануючи зімітувати удар по Запорізькій атомній станції. Про це у коментарі "РБК-Україна" повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов.

- За останньою інформацією, окупанти продовжують елементи ядерного шантажу та ядерного тероризму. Найближчим часом вони готують провокацію, а саме – імітацію удару по об'єктах Запорізької атомної станції з елементами витоку ядерних матеріалів. Для цього на території ЗАЕС окупантами вже розміщено відповідні засоби поразки, – заявив Юсов.

За його словами, після "завдання удару" по Запорізькій АЕС експерти "Росатому" нібито зафіксують "удари". Також у розвідці не виключають, що окупанти можуть залучити й міжнародні організації, зокрема МАГАТЕ.

- Мета цієї провокації – звинувачення України у нібито обстрілі Запорізької атомної станції. Але головна мета росіян – це перешкоджання діям українських Сил безпеки та оборони щодо звільнення наших окупованих територій на Сході та Півдні України. Адже після цього окупанти можуть вимагати мораторію на військові дії, - підкреслив він.

Юсов також попередив, що провокації із застосуванням елементів ядерних матеріалів та хімічної зброї ворог може влаштувати й на лінії фронту у східній та південній частині України.