Завантажити ще

У Міноборони РФ відзвітували про "розгром націоналістів, які вторглися в Бєлгородську область"

У Міноборони РФ відзвітували про
Фото: t.me/legionoffreedom/806

Російське Міноборони заявило, що у ході "контртерористичної операції" було заблоковано та розгромлено "націоналістичні формування, які вторглися на територію РФ". Про це пише РИА "Новости".

- Залишки націоналістів відкинуті на територію України. Знищено понад 70 українських терористів, чотири бойові броньовані машини та п'ять пікапів, - пише російське агентство з посиланням на Міністерство оборони Росії.

Водночас у легіоні "Свобода Росії", який увійшов в Бєлгородську область з метою звільнення її від путінського режиму, заявили про продовження "звільнення Бєлгородської області". У легіоні зазначили, що у Бєлгородській області РФ - паніка, "частково відбувається організована евакуація, але переважно відбувається стихійна втеча".

- Резервів у РФ для реагування на військові кризи немає - усі військовослужбовці мертві, поранені чи в Україні. РФ абсолютно не захищена, - йдеться в повідомленні.

22 травня до Бєлгородській області зайшли легіон «Свобода Росії» та Русский добровольческий корпус (РДК), які воюють у складі інтернаціонального легіону ТрО України. Російські добровольці заявили, що почали визвольну боротьбу за повалення путінського режиму. Водночас у Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що росіяни займаються створенням "смуги безпеки" для захисту цивільного населення України. У Бєлгородській області оголосили “режим контртерористичної операції”, частину жителів Грайворонського округу евакуювали. Почалася “зачистка” території Міноборони РФ та силовими структурами.