2 жовтня
Завантажити ще

Мер Львова спростував інформацію про вибухи у місті під час нічної тривоги

Мер Львова спростував інформацію про вибухи у місті під час нічної тривоги
Фото: t.me/andriysadovyi

Влада Львова та Львівської області спростувала повідомлення про вибухи під час нічної повітряної тривоги.

- У Львові та області сьогодні не було вибухів. Інформація, яку поширюють новинні сайти, не відповідає дійсності. Будь ласка, будьте уважними та дотримуйтесь інформаційної гігієни! - написав у своєму телеграм-каналі мер Андрій Садовий.

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький пояснив, що сирени сповіщали про повітряну тривогу у Львівській області 22 травня о 03:49. Була загроза ракетного удару з літаків стратегічної авіації з напрямку Каспійського моря, але на Львівщині небезпека не справдилась. 

- У деяких каналах інформування повідомляли про вибухи у нашій області – це брехня. Ще раз наголошую: заради свого спокою та безпеки дбайте про інформаційну гігієну. Стежте та довіряйте лише офіційним джерелам інформації. Усе найважливіше про ситуацію на Львівщині я оперативно повідомляю у своїх соціальних мережах, - повідомив Козицький.

Деякі місцеві ЗМІ сплутали повідомлення Садового про вибух у Львові 19 травня з новою інформацією. Тоді обʼєкт критичної інфраструктури був атакований “шахедами".

У ніч проти 22 травня Росія спрямувала на Дніпро 16 ракет та 20 БпЛА, під час атаки постраждала аварійно-рятувальна частина.