28 травня
Завантажити ще

Берлусконі виписали з лікарні після шести тижнів госпіталізації

Берлусконі виписали з лікарні після шести тижнів госпіталізації
Фото: facebook.com/SilvioBerlusconi

Колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі у п'ятницю, 19 травня, виписали з міланської лікарні Сан-Раффаеле. У клініці політик провів понад 40 днів після того, як його госпіталізували для лікування легеневої інфекції, яка розвинулася на тлі лейкемії. Про це пише агентство Reuters.

Джерело з його консервативної партії "Вперед, Італія" підтвердило, що політик залишив лікарню Сан-Раффаеле. Його стан стабільний. Раніше після госпіталізації лікарі повідомили, що Берлусконі хворий на хронічний мієломоноцитарний лейкоз – рак крові.

Видання також зазначає, що стан здоров'я Берлусконі погіршився останніми роками. Він переніс операцію на серці у 2016 році та неодноразово потрапляв до лікарні з моменту зараження COVID-19 три роки тому. Цього місяця Берлусконі направив два відеозвернення з лікарні до членів своєї партії та прихильників. На партійній конференції він заявив, що готовий повернутись до роботи.

86-річного Берлусконі терміново доправили до лікарні 5 квітня і залишали в реанімації на понад 10 днів. Повідомлялося, що Берлусконі має проблеми з диханням, пов'язані з рецидивом пневмонії.

Берлусконі відомий своєю дружбою із президентом РФ Володимиром Путіним. Раніше він робив неоднозначні заяви щодо України. У лютому він висловив свою несхильність до президента Зеленського, сказавши, що не хотів би зустрічатися з ним, будучи прем'єром. Берлусконі також заявив, що якби Зеленський припинив "атакувати" два регіони на сході України, Росія б не вторглася.