Завантажити ще

САП наполягає на арешті ексголови Верховного суду Князєва

САП наполягає на арешті ексголови Верховного суду Князєва
Фото: УНІАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура буде добиватися арешту колишнього голови Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі. Про це сказано у заяві САП.

- 17 травня 2023 року керівник САП звернувся до Вищої ради правосуддя з поданням про надання дозволу на утримання під вартою колишнього голови Верховного суду, який разом із адвокатом підозрюється в отриманні 2,7 млн доларів США неправомірної вигоди. Засідання призначено на 11:00 18 травня 2023 року. Про результати розгляду подання буде поінформовано додатково, - йдеться у повідомленні.

Адковати Князєва вважають, що правоохоронці не мали права затримувати його без згоди Вищої ради правосуддя, і просять відпустити до винесення відповідного рішення.

Судді Верховного суду 16 травня на екстренному засіданні висловили недовіру Князєву. Це означає, що він втратив посаду голови Верховного суду, але все ще залишається його суддею. Питання його відсторонення, затримання та арешту знаходиться у компетенції Вищої ради правосуддя.

Князєва затримали 15 травня на хабарі у 2,7 млн доларів, які він отримав від олігарха Констянтина Жеваго за рішення суду на його користь. Сам Жеваго відкинув звинувачення у причетності до хабаря.