Завантажити ще

Залужний розповів, як Україна готувалася до російського вторгнення

Залужний розповів, як Україна готувалася до російського вторгнення
Фото: youtube.com/@naiznankutv

У підготовці до повномасштабного російського наступу на Україну приймали велику кількість людей та розробляли різні варіанти, щоб мінімізувати збитки для нашої країни. Про це заявив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний в інтерв'ю українському журналісту Дмитру Комарову.

– Ми щось робили, потім перевіряли, наскільки це ефективно. Потім дійшли висновку, що це рішення не є ефективним. Воно змінювалося. Знову відпрацювання повного комплексу, знову оцінка, знову негативний результат. І таким чином дійшли того, що є. Це був величезний комплекс заходів, величезна була напруга людей, які брали у цьому участь, – розповів Залужний.

За його словами, напередодні вторгнення РФ українські сили провели кілька комплексів навчань для військовослужбовців. Це допомогло зберегти потенціал до сьогодні.

- У нас бригади могли переміститися від Закарпаття до Київської області, Херсонської області і врешті-решт опинитися в Одеській області. Проведено великий комплекс навчань та не один, який дозволив повністю змінити конфігурацію сил ППО. В результаті зберегти цей потенціал, який зберігається досі. Це був величезний комплекс заходів, коли ми зможемо про це розповісти, - зазначив він.

Також Залужний підкреслив, що завдяки цим комплексам українська влада розробила варіант. Головнокомандувач запевнив, що саме він спрацював під час вторгнення російської армії до України. Варіант полягав у тому, щоб у короткий термін завдати противнику максимальних втрат, щоб він відмовився від подальших дій на більшій території України.