Завантажити ще

Україна обміняла 45 захисників "Азовсталі" на трьох російських льотчиків

Україна обміняла 45 захисників
Фото: uniannet

У рамках обміну полоненими 6 травня Україна повернула на батьківщину 45 наших воїнів. Натомість росіяни отримали трьох пілотів, які здійснювали атаки по мирних українських містах та селах у перші дні війни. Про це повідомляє УНІАН.

Так, Україна повернула Росії заступника командира полку, підполковника Кріштопа Максима Сергійовича. Росіянин бомбардував Балаклію та житлові будинки в Ізюмі на Харківщині.

- Криштопа в Україні вже розпочинали, але в березні суд ухвалив рішення звільнити його від ув'язнення для передачі на обмін полоненими. У березні 2022 року Кріштоп брав участь у прес-конференції полонених російських пілотів, організованої у Києві, - йдеться у повідомленні.

За даними журналістів, другим льотчиком виявився заступник командира полку, підполковник Косик Сергій Сергійович, який керував важким винищувачем Су-30СМ. Окупант бомбив Харків та Балаклію.

Також Росія отримала командира авіаційної ланки, майора Малова Сергія Володимировича, який здійснив близько 20 бойових вильотів у напрямку Конотопу Сумської області, а також Куп'янська та Ізюма на Харківщині. Видання стверджує, що він завдав бомбових ударів по військовій та цивільній інфраструктурі зазначених міст. Крім того Малов став одним із окупантів, які до останнього відмовлялися покаятися у скоєному.