Завантажити ще

З початку війни Україна повернула з російського полону 2279 українців

З початку війни Україна повернула з російського полону 2279 українців
Фото: President.gov.ua

Загалом повернуто з російського полону за час повномасштабної війни вже 2279 українців та українок. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до українців.

- Хочу сьогодні подякувати всій нашій команді, яка займається обмінами. Вдалося повернути додому в Україну ще 44 особи з російського полону. Більшість – це військові. З різних напрямків. Є серед них захисники «Азовсталі» та Маріуполя, інших міст Донецької, Херсонської, Харківської… Більшість – рядові та сержанти. Є офіцери. Двоє – цивільні, – сказав Зеленський.

Як зазначив президент, українська сторона продовжує працювати над поверненням наших співвітчизників. Найскладніша категорія – це цивільні полонені.

- І це важливо, що команда працює по відношенню до всіх, хто в полоні… Навіть якщо це особливо важко, як, зокрема, за деякими категоріями полонених, і це не лише військовополонені, яких важко повертати, а й, наприклад, цивільні полонені. – одна з категорій, щодо якої складно, - наголосив він.

Зеленський також запевнив, що Україна має намір повернути всіх своїх громадян із полону. За його словами, якщо щодо конкретної людини немає точної інформації про її місцезнаходження, наші робочі групи продовжують її шукати та встановлювати будь-яку інформацію, пов'язану з нею.