Завантажити ще

Голова СБУ: Україна обміняла одного священика УПЦ МП на 28 наших захисників

Голова СБУ: Україна обміняла одного священика УПЦ МП на 28 наших захисників

Україні вдалося обміняти Росії одного священика-колаборанта Української Православної Церкви (Московського Патріархату" на 28 наших бійців. Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Малюк в інтерв'ю " Інтерфакс-Україні ").

- Хочу наголосити, що ворог дуже цінує своїх агентів у рясах – так, одну таку особу обміняли на 28 українських військовослужбовців. Також за матеріалами СБУ припинено громадянство України 19 священикам УПЦ (МП). Ми викорінюємо російську агентуру на нашій землі. Агентам ФСБ у рясах немає місця у країні, що воює. І нехай зрадники навіть не мріють замолити свої гріхи, - сказав Малюк.

За його словами, українські силовики ще минулого року розпочали комплексні контррозвідувальні та заходи безпеки в УПЦ (МП). В результаті порушено кримінальні справи проти 61 священнослужителя.

- Загалом суди вже винесли 7 вироків щодо окремих кліриків, які стали на бік ворога. Двоє з них навіть обмінялися на наших полонених Героїв – наголосив він.

Як зазначив глава СБУ, "наявність ряси та кадила" не є обтяжливою обставиною, але й не звільняє від кримінальної відповідальності.