Завантажити ще

Голова «Укренерго» назвав чотири умови для наступної зими без відключень світла

Голова «Укренерго» назвав чотири умови для наступної зими без відключень світла
Фото: facebook.com/vladimir.kudrytskyi

Для того, щоб Україна пройшла наступну зиму без масштабних відключень світла, потрібно чотири ключових компоненти. Про це в ефірі телемарафону заявив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький. За його словами, це фізичний захист енергооб’єктів, відновлення генерації, обладнання та фінанси для цього. 

- Ми активно готуємося до наступної зими і приймаємо рішення, які дозволять захистити наші об’єкти… Наш план полягає у тому, щоб встигнути до наступного опалювального сезону суттєво підсилити захист наших об’єктів, тобто інженерні укріплення, і зробити наші підстанції більш стійкими до ударів, - розповів голова «Укренерго».

Окрім фізичного захисту об’єктів необхідно відновлення генерації - гідро, теплоелектростанцій, підготовка теплоелектроцентралей до зими. Важливо законтрактувати і привезти в Україну достатню кількість обладнання, яке необхідне для ремонту мереж, електростанцій. Також важлива наявність грошей для того, щоб ремонтувати пошкоджені енергооб’єкти, підстанції, мережі. 

У цьому опалювальному сезоні енергосистема України зазнала з боку Росії 15 масованих ракетних атак та 18 атак дронами.