Завантажити ще

Росіяни вивозять із Мелітополя ліс кругляк, а в Генічеську посилюють паспортизацію

Росіяни вивозять із Мелітополя ліс кругляк, а в Генічеську посилюють паспортизацію
Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Російські окупанти вивозять із Мелітополя незаконно вирубаний ліс кругляк. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

- Російські окупанти продовжують чинити мародерство на тимчасово зайнятій території України. Зокрема, в населеному пункті Мелітополь Запорізької області окупанти вивозять незаконно вирубаний ліс кругляк у південному напрямку, - йдеться у ранковому зведенні.

У селі Козачі Лагері в Олешківській міській громаді Херсонського району після “успішного вогневого ураження об’єкта російських окупаційних військ, противник активно проводить перевірки мобільних телефонів місцевих жителів та несанкціоновано обшукує помешкання громадян України”.

Також окупанти продовжують примусову паспортизацію у Херсонській області. Зокрема, у місті Генічеськ та селі Стрілкове у Генічеській міській громаді обмежують пересування громадян, які не отримали російські паспорти. 

- Під час обшуків повідомляють, що громадяни України, які не отримали російські паспорти, після четвертого перетину блокпосту отримають заборону на в’їзд та виїзд, - заявив Генштаб.

Також російська окупаційна так звана “влада” підробляє документи на право власності на житлові приміщення та бази відпочинку шляхом фальсифікації договорів купівлі-продажу та дарування.

Росія продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом минулої доби було відбито понад 70 атак противника на зазначених напрямках. Найгарячішими залишаються бої за райони населених пунктів Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.

2 квітня розпочалася чотириста третя доба широкомасштабної збройної агресії Росії проти України. У листопаді 2022 року Росія оголосила Генічеськ "столицею" Херсонської області.