Завантажити ще

Митрополит Павло заявив на суді, що не підтримує агресію Росії

Митрополит Павло заявив на суді, що не підтримує агресію Росії
Фото: ssu.gov.ua

Шевченківський районний суд Києва обирає запобіжний захід колишньому наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу. Під час засідання підозрюваний усі звинувачення заперечував та стверджував, що не підтримує російську агресію. Про це повідомляє УНІАН.

– Я нічого не зробив, я проти агресії, – заявив митрополит.

Відповідаючи на запитання журналістів, він стверджував, що "нічого не зробив, щоб його звинувачували у чомусь". Він запевнив, що завжди був проти агресії.

Судове засідання продовжується. Прокурори в суді клопотають про обрання митрополиту запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

1 квітня СБУ повідомила про підозру митрополита Павла. Йому інкримінують злочини за ч. 1 ст. 161 "Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань" та ч. 1 ст. 436-2 "Виправдання, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників" Кримінального кодексу.

За версією слідства, Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди інших віруючих конфесій і намагався сформувати ворожі настрої до них. Також силовики стверджують, що екс-намісник Лаври робив заяви, які виправдовують чи заперечують дії Росії.

Новини по темі: УПЦ УПЦ МП