2 жовтня
Завантажити ще

Мінсоцполітики шукає нових постачальників "бебі-боксів"

Мінсоцполітики шукає нових постачальників
Фото: msp.gov.ua

Міністерство соціальної політики оголосило тендер на закупівлю одноразової натуральної допомоги "Пакет малюка", який видають у пологових будинках батькам новонародженої дитини. Оголошення опубліковано на електронній платформі Prozorro.

- "Пакет малюка" – одна із затребуваних програм і є важливою складовою підтримки батьків новонароджених. Уряд приділяє велику увагу та виділяє значний обсяг коштів на його закупівлю. Зокрема, у бюджеті на 2023 рік закладено 1,43 млрд грн на закупівлю "пакетів", а також на надання грошової компенсації сім'ї за невикористані "бебі-бокси", - йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

Як зазначили у відомстві, тендер оголошено на закупівлю 61456 комплектів "Пакет малюка". Усі пропозиції у Міністерстві приймають до 10 квітня. Орієнтовний термін укладання договору з постачальником, який переможе у тендерній процедурі, – з 24 квітня до 2 травня 2023 року.

Йдеться про державну соціальну програму "Пакет малюка", згідно з якою українці отримують при народженні дитини "бебі-бокс ". Коробка видається безкоштовно у пологовому будинку, у ній передбачені одяг та предмети для догляду за малюком. У разі, якщо в наявності пологовий будинок не має "бебі-боксів", батькам видається відповідний документ, з яким вони можуть оформити компенсацію за неотриману коробку у розмірі 5 тисяч гривень.