18 травня
Завантажити ще

Українські захисники завершили навчання на ЗРК Patriot у США

Українські захисники завершили навчання на ЗРК Patriot у США

На базі Форт-Сіллі в американському штаті Оклахома завершилося навчання українських військових на системах протиповітряної оборони Patriot. Група із 65 осіб вже повернулася на батьківщину. Про це повідомив під час брифінгу представник Пентагону Патрік Райдер, повідомляє американський телеканал CNN.

- США підготували лише 7 тисяч українських військових, у тому числі 65 українців, які навчалися на системі протиповітряної оборони Patriot у Форт-Сіллі, штат Оклахома, повернулися до України після завершення навчання, - заявив Райдер.

За його словами, ще 4 тисячі українських воїнів пройдуть загальновійськову підготовку у Німеччині, зокрема на бойових машинах Bradley та Stryker.

- Наразі триває додаткова загальновійськова підготовка на полігонах Графенвер та Хохенфельс у Німеччині за участю двох мотопіхотних батальйонів чисельністю 1200 військовослужбовців Збройних сил України, - наголосив він.

У США проходила навчання група із 65 українських військових. Усі вони вчилися керувати системами ППО Patriot. Тренування проходили у Форт-Сілл, штат Оклахома.