Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Необхідно стрімко наростити продуктивність ВПК Німеччини для допомоги Україні у війні на виснаження - депутат Бундестагу

Необхідно стрімко наростити продуктивність ВПК Німеччини для допомоги Україні у війні на виснаження - депутат Бундестагу

В умовах довгострокового конфлікту уряд Німеччини повинен діяти рішуче у питанні нарощування продуктивності німецького ВПК для надання необхідної безперервної військової допомоги Україні.

Про це у коментарі Guildhall заявив депутат Бундестагу від політичної сили ХДС/ХСС, член комітету Бундестагу з питань Європейського Союзу Тобіас Вінклер.

"Коли почалася війна, повільність нашого уряду не була релевантна ані тим потребам, які були в України, ані необхідній швидкості їхнього вирішення і була викликана необхідністю переконати людей, які побоювалися реакції Росії, у необхідності надання такої допомоги. Причиною (повільної роботи з надання допомоги Україні. – Ред.) також була активна робота РФ з дезінформації німецької громадськості про ядерну загрозу і так далі. Але в цілому це брак лідерства: якби канцлер сам був упевнений у необхідності таких дій щодо України і діяв рішуче, люди пішли б за лідером і він би отримав необхідну суспільну підтримку", - заявив політик.

"Така само ситуація й сьогодні, коли ми говоримо про потребу рішучої трансформації стратегії військової допомоги Німеччини Україні у довгострокову в умовах поточного характеру війни. Сьогодні ця рішучість потрібна у питанні збільшення виробничих потужностей військової індустрії, у розширенні її можливостей. Представникам індустрії потрібно отримати контракти та зобов'язання. І тут я вважаю, що ми втратили дуже багато часу, при правильному підході така політика і все необхідне у німецького ВПК могло бути у березні минулого року, натомість ми не готові навіть зараз, не маємо достатньої продуктивності для надання військової допомоги Україні безперервно в умовах війни на виснаження. Як приклад візьмемо ключове питання - боєприпаси. Наявних потужностей недостатньо, це серйозний виклик, який необхідно вирішувати", - зазначив він.

"Більше того, це питання не буде закрите із завершенням війни. Коли закінчиться війна, нам буде потрібно ще більше озброєнь, потрібне посилення наших збройних сил. Тому нарощування можливостей ВПК сьогодні,- це не тільки про допомогу Україні, це також про нашу національну безпеку", - підсумував Тобіас Вінклер.

Нагадаємо, раніше Головнокомандувач Збройними силами Литви генерал-лейтенант Вальдемарас Рупшис заявив про те, що Росія перейшла до тотальної війни, в умовах якої ключове значення мають логістика та матеріально-технічне забезпечення. На даному етапі Росія має достатньо ресурсів для ведення бойових дій, НАТО має забезпечити Україну в умовах війни такого характеру.