Завантажити ще

В Авдіївку заборонили в'їжджати журналістам та волонтерам

В Авдіївку заборонили в'їжджати журналістам та волонтерам
Фото: REUTERS/Alex Babenko

В Авдіївку заборонили в'їжджати журналістам та волонтерам через постійні обстріли Росії. Про це в понеділок, 27 березня, повідомив керівник міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

- Авдіївка знаходиться у «червоній зоні». Тому відвідування, в'їзд у місто представників ЗМІ, навіть акредитованих, заборонено. Це стосується і волонтерів. У зв'язку з загостренням ситуації в місті, навколо міста. Є наказ, - сказав він на відео, яке опублікував у своєму телеграм-каналі.

Барабаш попросив журналістів не намагатися потрапити в Авдіївку під виглядом волонтерів. Він запевнив, що місцева влада забезпечує місто всім необхідним. Отримувати інформацію ЗМІ можуть у військових пресслужб. 

26 березня Віталій Барабаш заявив про рішення евакуювати комунальників та вимкнути мобільний зв'язок. У той день Росія за ранок нанесла по місту чотири авіаудари, зокрема, по двох багатоповерхівках. В Авдіївці залишається близько двох тисяч жителів, які відмовляються евакуюватися. 

У лютому журналістам та волонтерам обмежили в'їзд до Бахмуту. Наразі на даному напрямку триває найінтенсивніша фаза боїв.

Фото: t.me/uniannet

Фото: t.me/uniannet