Завантажити ще

Генерал-полковник Сирський відвідав найгарячіші точки Бахмутського напрямку

Генерал-полковник Сирський відвідав найгарячіші точки Бахмутського напрямку
Фото: VIOLETA SANTOS MOURA/REUTERS

Українські воїни продовжують стримувати російський наступ у Бахмуті на Донеччині. На даному напрямку триває найінтенсивніша фаза боїв: війська РФ продовжують наступати, незважаючи на значні втрати. Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони України з посиланням на командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського. 

- Триває найінтенсивніша фаза боїв за Бахмут. Ситуація стабільно складна. Ворог зазнає значних втрат у людських ресурсах, озброєнні та військовій техніці, але продовжує вести наступальні дії. Наші захисники в найважчих умовах героїчно стримують ворожу навалу і не залишають ворогові шансів, - наголосив генерал-полковник.

Він додав, що оборона Бахмуту зумовлена військовою необхідністю та ґрунтується на грамотному використанні захисних можливостей міста, зведених укріплень та обладнаних вогневих споруд.

- Мужність і героїзм наших воїнів, у поєднанні з умілим використанням зброї, застосуванням маневру силами і засобами дозволили вести оборону міста понад всі граничні терміни і прогнози. Ми прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій, і будемо діяти адекватно до обстановки, що склалася, – сказав Сирський.   

 Бахмутський напрямок є найактивнішим вже тривалий час. Тільки за минулу добу РФ здійснила обстріли понад 20 населених пунктів, серед них – Оріхово-Василівка, Бахмут, Часів Яр, Ступочки, Олександро-Шультине, Озарянівка, Північне та Торецьк.