25 вересня
Завантажити ще

Росіяни проголосили Мелітополь "столицею" Запорізької області

Росіяни проголосили Мелітополь

У тимчасово окупованій частині Запорізької області так звані "влада" заявила про поділ території на 16 адміністративних одиниць. Зокрема Мелітополь вони оголосили "столицею". Про це пише російське видання " ТАСС ".

За даними видання, так званий "трво губернатора Запорізької області" Євген Балицький підписав також "указ", яким нібито "призначив" Бердянськ, Мелітополь та Енергодар містами "обласного значення та міськими округами". Згідно з "документом", кордони всіх районів, міст Бердянськ та Енергодар "визначаються межами адміністративного районування Української РСР станом на 16 вересня 1991 року".

Також російські окупанти "визначили" межі тимчасово окупованого Мелітополя. Вони заявили, що нібито місто "розширилося до узбережжя Азовського моря і включило кілька невеликих населених пунктів". Зокрема, йдеться про курортне село Кирилівка.

Південна частина Запорізької області перебуває під тимчасовою окупацією росіян від початку їхнього повномасштабного вторгнення в Україну. У березні 2022 року ворог створив там "військово-цивільну адміністрацію", а наприкінці того ж місяця РФ провела фіктивний "референдум" та оголосила про "входження Запорізької області до складу Росії".