4 жовтня
Завантажити ще

Росія передала Білорусі "Іскандер" і будує там сховище для розміщення своєї ядерної зброї

Росія передала Білорусі
Фото: Vitaly V. Kuzmin - vitalykuzmin.net - en.wikipedia.org

Володимир Путін та Олександр Лукашенко домовилися до 1 липня побудувати сховище для розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Росія вже передала білорусам комплекс "Іскандер", який може бути носієм ядерної зброї. Про це президент країни-агресора Путін заявив в інтерв'ю "Россия 24".

- Що стосується наших переговорів з Олександром Григоровичем Лукашенком, приводом послужила заява заступника міністра оборони Великої Британії, що вони збираються постачати в Україну заряди зі збідненим ураном, це так чи інакше пов'язано з ядерними технологіями. Навіть поза контекстом цих подій, цієї заяви Олександр Григорович Лукашенко давно ставить питання про те, щоб розмістити на території Білорусі російську тактичну ядерну зброю. Ми вже передали в Білорусь наш відомий, дуже ефективний комплекс "Іскандер", він теж може бути носієм, - заявив Путін.

Путін також заявив, що Росії є чим відповісти на снаряди зі збідненим ураном. Днями заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що загроза ядерного конфлікту зросла, а поставки зброї в Україну наближають "ядерний апокаліпсис".