Завантажити ще

У Силах оборони заявили, що на Херсонщині росіяни готуються до "жесту доброї волі"

У Силах оборони заявили, що на Херсонщині росіяни готуються до
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російська армія може втекти із території Херсонської області. Їхня поведінка говорить про те, що вони готуються до таких дій. Йдеться про мародерство та вивезення награбованого майна українців Про це заявила в ефірі всеукраїнського телемарафону представник оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

- Вже навіть жителі Херсонщини як Правобережної, так і Лівобережної, знають "народну прикмету" - коли окупанти починають переодягатися в цивільне і дуже ретельно пакувати все намородерене та відсилати в обмін на постачання боєприпасів за "поребрик" своє майно - це, як правило, підготовка до тих ж "жестам", - сказала Гуменюк.

За її словами, причиною цього є висока інтенсивність бойової підготовки українських військових. Зараз наша армія зачищає максимально смугу, щоб правий берег Херсонщини менш обстрілювався.

- Ми говорили про те, що ми зачищаємо смугу хоча б 30 кілометрів для того, щоб полегшити життя Правобережжю, - наголосила вона.

Щодо нещодавньої заяви про нібито відхід російських військ із Нової Каховки, Гуменюк пояснила, що "військові теж вірять у хороше і іноді здається бажане за дійсне". Спікер пояснила, що місто справді почали залишати ворожі солдати, але натомість прибули інші.