Завантажити ще

Зеленський увів до складу РНБО голову Мінцифри Федорова, а екс-міністра Рябікіна – вивів

Зеленський увів до складу РНБО голову Мінцифри Федорова, а екс-міністра Рябікіна – вивів

Президент Володимир Зеленський видав підписав указ про зміни у складі Ради національної безпеки та оборони. Згідно з документом, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров замінив екс-міністра стратегічної промисловості Павла Рябікіна. Про це повідомляється на сайті глави держави.

- Затвердити у персональному складі Ради національної безпеки та оборони України Федорова Михайла Альбертовича – віце-прем'єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністра цифрової трансформації України. Вивести зі складу Ради національної безпеки та оборони України Павла Рябікіна, - йдеться в указі.

20 березня Верховна Рада звільнила Павла Рябікіна з посади міністра зі стратегічних галузей промисловості. Замість нього обійняв цю посаду екс-глава "Укрзалізниці" Олександр Камишин. У відставку також відправили віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Його призначили на нову посаду віце-прем'єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій.