29 вересня
Завантажити ще

У Генштабі ЗСУ спростували інформацію про відхід росіян із Нової Каховки

У Генштабі ЗСУ спростували інформацію про відхід росіян із Нової Каховки
Фото: REUTERS

Російські війська залишаються, як і раніше, у тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині. Інформація про їхній відхід виявилася недостовірною. Про це йдеться у заяві Генерального штабу Збройних Сил України.

- Окупанти досі тимчасово перебувають у Новій Каховці. Інформація про нібито звільнення противника з цього населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних. Однак ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку, - заявили в Генштабі.

Про те, що війська Росії залишили тимчасово окуповану Нову Каховку, заявили 23 березня у Генштабі ЗСУ. У відомстві повідомили, що нібито передував обхід найближчих приміщень місцевого населення з метою наживи. Російські окупанти "конфісковували" у цивільного населення у великих кількостях побутову та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони.

З початку вторгнення росіяни захопили частину Херсона. Понад 8 місяців вони утримували наші території під своїм контролем. На початку листопада російські солдати втекли з правого берега Дніпра на лівий, а ЗСУ взяли Херсон під свій контроль. З того часу ворог обстрілює з лівобережжя мирні українські міста та села.