4 жовтня
Завантажити ще

Укроборонпром стане акціонерним товариством «Українська оборонна промисловість»

Укроборонпром стане акціонерним товариством «Українська оборонна промисловість»
Фото: facebook.com/ukroboronprom

Державний концерн «Укроборонпром» стане Акціонерним товариством «Українська оборонна промисловість». Про це 22 березня повідомив голова фракції «Слуга народу», член парламентського комітету з нацбезпеки Давид Арахамія.

- Уряд ухвалив рішення про те, що концерн «Укроборонпром» перейде на модель корпоративного управління і стане Акціонерним товариством «Українська оборонна промисловість», у якому 100% акцій належить державі, - написав він у своєму телеграм-каналі.

Арахамія пояснив, що це є наслідком прийнятого у липні 2021 року закону щодо корпоратизації Укроборонпрому. За словами нардепа, корпоратизація відкриває для оборонно-промислового комплексу України доступ до технологій, інвестицій, фінансових ринків та міжнародних проєктів. 

- Це означає - ще більше зброї для перемоги і ще більше можливостей розробляти нові зразки для ЗСУ та світових ринків… оборонна промисловість стане, по-перше, одним із гарантів нашої безпеки, а по-друге - точкою росту економіки після перемоги, - заявив голова фракції «Слуга народу».

Рішення прийняли 21 березня на засіданні Кабінету міністрів. Представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що затверджено статут АТ «Українська оборонна промисловість» та положення про наглядову раду. Статутний капітал товариства становить 237 млн 071 тис. гривень і формується за рахунок майна Укроборонпрому.

Новини по темі: Укроборонпром