2 жовтня
Завантажити ще

США прискорять постачання Україні комплексів Patriot

США прискорять постачання Україні комплексів Patriot

У Сполучених Штатах вже завершилося навчання українських військовослужбовців із управління зенітних ракетних комплексів Patriot. У зв'язку з цим Вашингтон ухвалив рішення про прискорення постачання систем Україні. Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Представники Пентагону заявили, що після завершення навчання у США українські захисники вирушать до Європи для додаткової підготовки ще на двох системах Patriot. Ці системи будуть встановлені в Україні найближчими тижнями.

- За нашими оцінками, українські солдати вражають і абсолютно швидко навчаються. Завдяки їхнім широким знанням у галузі ППО та досвіду перебування в зоні бойових дій, їм було легше – хоча це ніколи не було легко – засвоїти концепції експлуатації та обслуговування системи Patriot, – заявив бригадний генерал Шейн Морган.

Як зазначив Морган, навчання було завершено за вісім тижнів, хоча спочатку планувалося, що воно триватиме десять тижнів. За його словами, українці тренувалися щодня з ранку до вечора, у результаті навчання пройшло досить активно.