25 вересня
Завантажити ще

Верховна Рада призначила міністрами Оксена Лісового та Олександра Камишіна

Верховна Рада призначила міністрами Оксена Лісового та Олександра Камишіна
Фото: t.me/Denys_Smyhal

Верховна Рада призначила нового міністра освіти і науки України, а також міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Новим міністром освіти і науки України 313 голосами призначили директора Малої академії наук Оксена Лісового. За призначення ексочільника Укрзалізниці Олександра Камишіна міністром з питань стратегічних галузей промисловості проголосували 312 народних депутатів.

Також Верховна Рада розширила обовʼязки Михайла Федорова  та переназначила його віцепрем'єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністром цифрової трансформації. За це висловилися 311 парламентарів.

Про майбутні зміни в уряді 17 березня повідомили нардепи, а 18 березня це підтвердив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 20 березня Верховна Рада підтримала відставку міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та віцепрем'єр-міністра - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.