19 травня
Завантажити ще

Шмигаль підтвердив відставку міністрів Шкарлета та Рябікіна і назвав кандидатів, які можуть їх замінити

Шмигаль підтвердив відставку міністрів Шкарлета та Рябікіна і назвав кандидатів, які можуть їх замінити
Фото: t.me/Denys_Smyhal

На засіданні фракції " Слуга народу " обговорили кадрові перестановки в уряді, які очікуються наступного тижня. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, нардепи підтримали звільнення міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. На його місце планується призначити директора Малої академії наук Оксена Лісового.

Також Шмигаль підтвердив звільнення міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. Його замінить екс-голова "Укрзалізниці" Олександр Камишин.

Як зазначив голова Кабміну, планується розширення повноважень та віце-прем'єр-міністра Михайла Федорова. Він обійме посаду віце-прем'єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністра цифрової трансформації України.

Пізніше представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив у своєму Телеграм-каналі, що до парламенту надійшли заяви про звільнення від міністра освіти Сергія Шкарлета, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та міністра зі стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна.