Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Північна Корея провела дводенні навчання, які імітують ядерну контратаку

Північна Корея провела дводенні навчання, які імітують ядерну контратаку
Фото: KCNA/REUTERS

Північна Корея провела дводенні навчання, які імітують тактичну ядерну контратаку. Про це йдеться у повідомленні державного Корейського центрального інформаційного агентства.

- Було проведено комплексне тактичне навчання з метою суттєвого посилення спроможності країни стримувати війну та здатності країни до ядерної контратаки, а також щоб ознайомити відповідні підрозділи з процедурами та процесами виконання завдань тактичного ядерного удару, - наголошується в повідомленні.

У навчання входила робота з управлінням системою командування ядерним ударом, реальні навчання з переходу на боєздатність до ядерної контратаки і навчання із запуску тактичної балістичної ракети з імітованою ядерною боєголовкою.

Крім того, 19 березня КНДР провела навчання із запуску балістичної ракети, яка імітувала тактичну ядерну атаку. За заявою державного агентства КНДР, ракета вибухнула точно на висоті 800 метрів над призначеною ціллю в Японському морі. Керував навчанням лідер Північної Кореї Кім Чен Ин. Також за навчанням спостерігала його дочка.

Згідно з даними корейського держагентства,  однією з цілей навчань є «зробити попередження противникам, які відверто виявляють ясні наміри розв'язати війну проти республіки, розширюють агресивні військові навчання та проводять військові дії наступального характеру, ігноруючи наші неодноразові попередження».