Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Папа Римський зустрівся з українськими біженцями: Не зрікаюся шукати миру і молитися за нього

Папа Римський зустрівся з українськими біженцями: Не зрікаюся шукати миру і молитися за нього
Фото: vaticannews.va

У Ватикані відбулася зустріч Папи Римського Франциска з українцями, які евакуювалися до Європи в рамках гуманітарних коридорів. Про це пише " Vatican News ".

– Між вами багато українських біженців. Їм хочу сказати, що Папа не зрікається шукати миру, не перестає сподіватися на світ і молитися за нього. Роблю це для вашої багатостраждальної країни та для інших, які страждають на війну, - сказав понтифік українським біженцям.

Під час спілкування з нашими співвітчизниками Папа Франциск зазначив, що сам є сином емігрантської родини та розуміє, як зараз складно українцям.

- Ви вивчили нову мову та дізналися нове суспільство. Все це було тяжко, але принесло плоди. Кажу це вам як син емігрантської сім'ї, що пройшла тим же шляхом. Ваш добрий приклад і ваша працьовитість допомагають спростувати страх і тривоги перед чужинцями. Більше того, ваша присутність може бути благословенням для країни, в якій ви перебуваєте, закони та культуру якої ви навчилися поважати, - наголосив він.

Як зазначив понтифік, гуманітарні коридори є практичним шляхом для запобігання трагедіям та загрозам, пов'язаним з торгівлею людьми. За його словами, ця ініціатива залишається актуальною зараз як ніколи.