Завантажити ще

ВАКС призначив заставу у 9 мільйонів гривень ексміністру Пивоварскому

ВАКС призначив заставу у 9 мільйонів гривень ексміністру Пивоварскому

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому міністру інфраструктури Андрію Пивоварському, підозрюваному в завданні великої шкоди державі. Екс-міністру призначили заставу у розмірі понад 9 мільйонів гривень. Про це пише " Суспільне ".

Як зазначено у повідомленні, під час засідання прокурор у справі просив суд призначити підозрюваному заставу. Захист Пивоварського просив суд відпустити їх підзахисного під поруку та не забороняти йому виїжджати з країни.

Колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського силовики підозрюють у зловживанні, яке завдало шкоди державі понад 30 мільйонів доларів. За версією слідства, у липні 2015 року чинний на той момент міністр разом зі своїм заступником віддали наказ зі збору коштів із суден у морському порту «Південний». У ході розслідування детективи встановили, що наказ було ухвалено без належного економічного обґрунтування та всупереч зауваженням департаменту економіки та фінансів Мінінфраструктури та ДП «АМПУ».

22 лютого САП повідомила Пивоварскому про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу "Зловживання службовим становищем". Наразі йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Тоді політик заявив, що всі його дії були законними та звинуватив правоохоронців у спробах "підмінити уповноважений державний орган власним, правильнішим баченням специфічних питань діяльності профільного Міністерства".