27 травня
Завантажити ще

Зеленський про "Рамштайн": Обговорювали боєприпаси, артилерію та танки для України, є рішення

Зеленський про

Президент Володимир Зеленський підбив підсумки десятого засідання Контактної групи у форматі "Рамштайн". Головними темами для обговорення були питання щодо постачання зброї та техніки для наших захисників. Про це голова держави повідомив у традиційному зверненні до українців.

- Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – це було обговорено. Є рішення. Дякуємо Сполученим Штатам, які координують Рамштайн, та всім нашим партнерам за незмінну готовність допомагати. Особливо зараз це важливо, коли відчувається, що російська агресія наближається до того моменту, коли вона може надірватися, - сказав Зеленський.

Як зазначив президент, для боротьби з агресією Росії важливо продовжувати посилювати тиск в українській обороні, санкціях проти Москви, а також у політичному та юридичному тиску.

- Немає такого терориста, який міг би нарощувати свій потенціал у протистоянні із вільним світом. Росія не є винятком. Потрібно постійно посилювати тиск за терор. Тиск у нашій обороні, у санкціях проти Росії, у знищенні шляхів обходу санкцій російською державою та її компаніями, у політичному та юридичному тиску, - наголосив він.

Контактна група з оборони України 15 березня провела десяту зустріч у форматі "Рамштайн". За підсумками засідання міністр оборони Олексій Резніков заявив, що рішення країни "викликають оптимізм". За його словами, на обговоренні були питання посилення ППО, боєприпасів, навчання та формування "броньованого кулака".