Завантажити ще

Російський Су-27 збив над Чорним морем американський безпілотник

Російський Су-27 збив над Чорним морем американський безпілотник

Російський винищувач Су-27 зіткнувся з американським безпілотником. Інцидент стався у повітряному просторі над Чорним морем. Про це повідомляє пресслужба Європейського командування Збройних сил Сполучених Штатів.

За даними американського відомства, два російські винищувачі Су-27 намагалися перехопити безпілотник MQ-9 ВПС США, який виконував розвідку в міжнародному повітряному просторі. В результаті один із російських винищувачів зачепив БПЛА і збив його.

- Наш безпілотник MQ-9 виконував звичайні операції у міжнародному повітряному просторі, коли його перехопив та збив російський літак, що призвело до аварії та повної втрати MQ-9. Насправді цей небезпечний і непрофесійний вчинок росіян ледь не призвів до авіакатастрофи обох літаків, - стверджує генерал ВПС США Джеймс Хекер, командувач ВПС США в Європі та Африці.

За його словами, авіація західних країн продовжить проводити подібні операції незважаючи на цей інцидент. У командуванні зазначили, що агресивні дії РФ небезпечні і можуть призвести до прорахунків та ненавмисної ескалації.