Завантажити ще

Ексголова Нафтогазу заявив, що не вніс заставу через арештований рахунок

Ексголова Нафтогазу заявив, що не вніс заставу через арештований рахунок
Фото: facebook.com/andriy.kobolyev

САП заявила, що колишній голова Нафтогазу Андрій Коболєв не вніс заставу у справі про зловживання службовим становищем. Коболєв відповів скріном з повідомленням про те, що його рахунок під арештом.

- Зважаючи на чергову маніпулятивну заяву від САП, хочу поділитись цим скріном. Отримав ці смс прямо перед новим роком, відразу після того, як повідомив декільком моїм візаві в Києві, що після новорічних свят приїду говорити про гроші від західних партнерів на відновлення України. САП звичайно ж зараз скаже «Ой, це не ми». А хто? І чому? І на яких підставах? Бо мені досі офіційної відповіді не надали, - написав він у фейсбуці.

Андрій Коболєв додав скрін смс-повідомлення від Ощадбанку про те, що його рахунок під арештом на підставі постанови виконавчої служби.

У той же час Спеціальна антикорупційна прокуратура спростувала те, що суд арештовував рахунки Коболєва у цьому кримінальному провадженні.  

- Крім того, зауважимо, що всупереч поширеній у деяких ЗМІ інформації, станом на сьогодні жодні рахунки підозрюваного суд не арештовував у цьому кримінальному провадженні.  Також наразі з боку НАБУ і САП відсутні будь-які ініціативи щодо блокування рахунків підозрюваного, які б перешкоджали йому використовувати наявні в нього фінансові активи, - йдеться на сторінці САП.

У САП зазначили, що колишній голова правління Нафтогазу мав внести заставу в розмірі 229 млн грн протягом пʼяти днів.

ВАКС застосував до Андрія Коболєва запобіжний захід 1 березня. Кошти він мав внести протягом пʼяти днів з моменту проголошення рішення, тобто до 6 березня. 23 сiчня суд відмовив заарештувати колишнього главу Нафтогазу. Спеціалізована антикорупційна прокуратура 19 січня заявила, що Андрію Коболєву повідомлено про підозру за преміювання себе на 10 млн доларів у 2018 році.

Фото: facebook.com/andriy.kobolyev

Фото: facebook.com/andriy.kobolyev