Завантажити ще

ТРЦ Ocean Plaza передали в управління АРМА через російських бенефіціарів

ТРЦ Ocean Plaza передали в управління АРМА через російських бенефіціарів
Фото: Соколівська Інна / УНІАН

Офіс генпрокурора передав в управління АРМА арештовані корпоративні права ТРЦ Ocean Plaza. Про це 9 серпня повідомив "Інтерфакс-Україна", посилаючись на джерело в правоохоронних органах.

Генпрокурор Андрій Костін у своєму відеозверненні сказав, що Офіс генпрокурора передав в управління АРМА арештовані корпоративні права на понад 350 мільйонів гривень.

- Йдеться у тому числі про один з найбільших торгово-розважальних центрів в столиці. Серед його кінцевих бенефіціарних власників - громадяни Росії з близького оточення очільника країни-агресора. Досудовим розслідуванням встановлено, що грошові кошти, отримані від діяльності торговельно-розважального центру, перераховувалися по ланцюжку фінансових операцій на адресу громадян РФ. Останні в подальшому використовували їх у тому числі для фінансування виробництва та постачання боєприпасів для збройних сил країни-агресора, - зазначив він.

Окрім ТРЦ Ocean Plaza, йдеться про підприємство "Карпатнафтохім", уточнило агентство.

ТРЦ Ocean Plaza не працює з 24 лютого, окрім гіпермаркету "Ашан". 5 серпня Forbes з посиланням на повідомлення до орендарів написав, що один із найбільших ТРЦ Києва може відкритися 11 серпня.

Ocean Plaza досі належить компанії "ТПС Нерухомість", повʼязаній з російським олігархом Аркадієм Ротенбергом. Компанії Ротенберга побудували Кримський міст. Через кіпрську "Ocean Plaza Project Ltd" 33% торговельного центру належать компанії UPD Holdings Limited, якою донедавна володів бізнесмен Василь Хмельницький. 

Новини по темі: ТРЦ Ocean Plaza