29 вересня
Завантажити ще

Кулеба обговорив із Блінкеном створення спецтрибуналу для РФ

Кулеба обговорив із Блінкеном створення спецтрибуналу для РФ
Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорив із держсекретарем США Ентоні Блінкеном подальші кроки щодо створення спеціального трибуналу для Росії. Про це сам міністр написав у Twitter.

- Блінкен поінформував мене про свої дискусії на G20. Я докладно зупинився на наших подальших кроках щодо створення Спеціального трибуналу у справі про агресію проти України. Наше наступне велике завдання – забезпечити відповідальність керівництва Росії. Скоординовані зусилля мають ключове значення, - написав він.

Раніше Кулєба зустрівся зі своїм гватемальським колегою Маріо Адольфо Букаро Флоресом. Гватемала стала першою країною Латинської Америки, яка підтримає створення спецтрибуналу. До цього Кулеба в ході виступу на засіданні ООН заявив, що Росія систематично перешкоджає прийняттю рішень Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй, необхідних для вирішення конфліктів у світі, створених нею ж. Він зазначив, що Росії не місце у Раді безпеки ООН і її майбутнє має визначатися з урахуванням скоєних злочинів на території України.