Завантажити ще

Апеляційний суд Грузії відмовився звільнити Саакашвілі за станом здоров'я

Апеляційний суд Грузії відмовився звільнити Саакашвілі за станом здоров'я
Фото: IRAKLI GEDENIDZE/REUTERS

Тбіліський апеляційний суд залишив чинним рішення суду першої інстанції і не звільнив із ув'язнення колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, а також не відстрочив йому виконання покарання. Про це повідомляє "Sputnik Грузія".

- Апеляційна палата, виходячи з положення статті 129 Кримінально-процесуального кодексу Грузії, розглянула апеляційний позов захисників інтересів засудженого Міхеїла Саакашвілі - Шалви Хачапурідзе, Валерія Гелбахіані та Зураба Ванішвілі - і в результаті вивчення справи вважає, що не існує правових підстав для задоволення вищевказаного позову, - йдеться у заяві суду.

6 лютого Тбіліський міський суд відхилив клопотання захисту Міхеїла Саакашвілі про відстрочку або звільнення від покарання через важкий стан його здоров'я. Закордонні медики діагностували у Саакашвілі отруєння важкими металами та деменцію, а також рекомендували вивезти на лікування. Лікарі з тбіліської клініки "Вівамед" заявили, що експрезидент не має порушень життєвих функцій.

20 грудня 2022 року Володимир Зеленський закликав уряд Грузії проявити милосердя та відправити Міхеїла Саакашвілі на лікування за кордон. У МЗС закликали передати Саакашвілі Україні після рішення суду в Тбілісі.

Новини по темі: Михайло Саакашвілі