Завантажити ще

Зеленський ввів у дію санкції проти представників російського спорту та викрадачів українських дітей

Зеленський ввів у дію санкції проти представників російського спорту та викрадачів українських дітей
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підписав три укази, якими ввів у дію нові обмеження Ради національної безпеки та оборони проти Росії. Зокрема, санкції запроваджено проти представників сфери спорту. Про це голова держави повідомив у вечірньому зверненні.

- Сьогодні є нові рішення нашої держави щодо санкцій проти тих, хто причетний чи допомагає Росії вести війну та знищувати життя і людей. Підписав три укази щодо реалізації рішень РНБО. Проти росіян, котрі причетні до викрадення українських дітей. Проти представників російської сфери спорту, котрі намагаються поставити спорт на службу агресії. І проти тих, хто допомагає тримати структури найманців у Росії для війни проти України та всіх вільних людей, – повідомив президент.

Як зазначив Зеленський, Україна та весь світ продовжують посилювати тиск на Росію, яка продовжує агресію проти України.

25 лютого Євросоюз затвердив 10 пакет санкцій проти Росії. Він передбачає обмеження для 121 фізичної та юридичної особи РФ, які підтримують війну, поширюють пропаганду або доставляють безпілотники, які використовуються Росією у війні, а також заходи проти російської дезінформації. Також новий пакет містить посилення експортних обмежень за подвійним призначенням та технологіями.