Завантажити ще

У РНБО спростували російський фейк про двійників Зеленського

У РНБО спростували російський фейк про двійників Зеленського

Російська пропаганда розповсюджує фейки про існування двійника президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.

Російський пропагандист Володимир Соловйов заявив, що президент України має двійник. Він опублікував кілька фото, де нібито за спиною Зеленського є людина, яка, за словами пропагандиста, схожа на нього. Він зазначив, що спеціально перевіряв кадри по ютуб каналах і зрозумів, що саме двійник нібито їздив у Бахмут та Херсон, а не сам Зеленський.

- Пропагандисти з легкістю вигадують подібні фейки, бо, дивлячись на путінських дублерів, уже самі не можуть дізнатися про сьогодення і довести його існування. Щодо вигадки про "двійника" Зеленського, то фейк розрахований на внутрішню аудиторію РФ з метою дискредитації керівництва України, - розповіли в Центрі.

Насправді, на всіх вказаних фото – охоронець президента України Максим Донець. Крім того, що "двійник" регулярно з'являється на публіці із главою держави, він ще зовсім не схожий на Зеленського, зазначили у Центрі.