Завантажити ще

Зеленський: Мене розчарували всі, хто виїхав 24 лютого замість того, щоб керувати державою

Зеленський: Мене розчарували всі, хто виїхав 24 лютого замість того, щоб керувати державою
Фото: REUTERS

Президент Володимир Зеленський під час пресконференції у Києві «Лютий. Рік незламності» зізнався, що найбільше його розчарували чиновники, які покинули міста на початку повномасштабного вторгнення замість того, щоб захищати їх.

- Хто розчарував. Всі ті, хто поїхали з 24-го числа. Всі ті, хто виїхав з Києва. Ті, хто виїжджав з міст, сіл у той час, як повинні були керувати державою або охороняти її, битися за неї. Всі ці люди мене розчарували, - сказав Зеленський.

Відповідаючи на запитання, що він вважає своєю найбільшою помилкою за останній рік, Зеленський сказав, що помилок було достатньо. Тоді як найстрашнішим днем війни Зеленський назвав відвідування Бучі після деокупації.

- Моя найбільша помилка... Мені здається, їх було достатньо. Я щодня роблю з ранку до ночі вибір, я жива людина. Щодня я, певно, помиляюсь. Я впевнений, що помиляюсь. Головне - щоб у мене як у президента не було фатальних помилок. Через які я, гарант Конституції та гарант захисту держави, можу її з вами втратити. Дякувати Богові, такої помилки не було, - зізнався президент.

Володимир Зеленський втретє від початку війни проводить велику пресконференцію для українських та західних журналістів.