Завантажити ще

Борис Джонсон заявив, що претендує на пост генсека НАТО

Борис Джонсон заявив, що претендує на пост генсека НАТО

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон планує направити свою кандидатуру на посаду генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу після відходу Єнса Столтенберга. Про це політик заявив в інтерв'ю " 1+1 ".

- Очолити НАТО? Чудова думка. А чудова думка, дуже вдала. Я хочу сказати, що я маю всім оголосити, що є такий задум, і нехай ніхто не забуде такого кандидата. Думаю, цього разу мені пощастить, - сказав Джонсон.

Джонсон нагадав, що раніше прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі пропонував призначити представника ЄС наступним генсеком НАТО. Сам політик з такою думкою не погоджується.

– Я з ним повністю не згоден. Думаю, є інші кандидати за межами Європейського Союзу. Не обов'язково це має бути ЄС. Я себе, звісно, розглядаю як кандидата. Це хороша та важлива посада, - зазначив він.

Також екс-прем'єр Британії наголосив, що перебуваючи в будь-якому місці і обіймаючи будь-яку посаду, він завжди підтримуватиме Україну.

7 липня Борис Джонсон оголосив, що йде з посади прем'єр-міністра Сполученого Королівства. Рішення було прийнято після низки відставок в уряді, викликаних скандалом із заступником головного організатора правлячої Консервативної партії у Палаті громад Крісом Пінчером. 5 вересня у Великій Британії обрали нового прем'єр-міністра країни. Ним стала голова МЗС Британії Ліз Трасс.

Новини по темі: НАТО Борис Джонсон