Завантажити ще

Новими цілями обстрілів можуть стати гідротехнічні споруди та транспортна інфраструктура

Новими цілями обстрілів можуть стати гідротехнічні споруди та транспортна інфраструктура
Фото: facebook.com/yuriy.ignat

Новими цілями для масованого обстрілу Росії по Україні навесні можуть стати транспортна інфраструктура або гідротехнічні споруди. Про це речник Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат заявив в інтерв'ю NV.

- Тому Повітряним силам слід посилюватись і очікувати якнайшвидшого повернення наших воїнів з навчань. А разом із ними й на прибуття засобів ППО/ПРО, таких як ЗРК SAMP/T та Patriot. Це саме те, що нам потрібно проти балістики та окремих видів крилатих ракет, таких як Х-22. І захищати ними пріоритетні напрямки від ударів, зокрема, балістичними ракетами, - сказав він.

Ігнат констатував, що зимовий блекаут в Україні росіянам не вдався. Ворог побачив, що цілей не досягнуто, тому, можливо, буде зменшення атак по об'єктах енергетичної інфраструктури.

- Щодо масованих обстрілів по енергетичній інфраструктурі, то зрозуміло, українська енергетика вже адаптувалася до такого протистояння з ворогом, швидко мобілізуючи бригади й відновлюючи пошкодження. Світловий день стає довшим, а енергоспоживання меншим, – додав речник Повітряних Сил Збройних Сил України.

Дефіцит потужності в енергосистемі України зник у лютому. З жовтня 2022 року росіяни здійснили десятки ракетних та дронових атак на об'єкти магістральних мереж Укренерго.

Раніше спікер командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що росіяни змінили тактику ударів по Україні: почали застосовувати ракети вночі та використовувати для запуску русла річок.