Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

В Угорщині порадили звернутися до психіатра голові МЗС Словаччини, який обматюкав Орбана

В Угорщині порадили звернутися до психіатра голові МЗС Словаччини, який обматюкав Орбана

Голова парламентського комітету із закордонних справ Угорщини Жолт Немет заявив, що стурбований психічним здоров'ям міністра закордонних справ Словаччини Растислава Качера. Про це він сказав на брифінгу, передає " Új Szó ".

- Я добре знаю пана Качера, адже він був послом у Будапешті, і я кілька разів зустрічався з ним. Мушу сказати, що дуже стурбований його психічним здоров'ям. І порадив би йому вкрай терміново відвідати психіатра, – заявив Немет.

За його словами, уряд Угорщини "однозначно відкидає заяви міністра Качера". Також МЗС Угорщини викликало посла Словаччини у Будапешті, щоб отримати роз'яснення з цього приводу.

Заява Немета відбулася після того, як міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер назвав позицію прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо війни в Україні морально неприйнятною. У своєму зверненні він також вимовив фразу у бік Орбана російською мовою - "Йди х*й".

Наприкінці січня Орбан виступив із черговою скандальною заявою. У ньому він сказав, що мета Росії - "перетворити Україну на некеровану руїну, щоб Захід не міг заявити про неї як приз". Також він стверджував, що "Україна, як і Афганістан, наразі нічийна земля". Тоді низка країн засудила висловлювання Орбана, а МЗС України викликало посла Угорщини для роз'яснень.