Завантажити ще

Зеленський про "мирний план" Китаю: Ми маємо свою формулу миру

Зеленський про

Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву Пекіна про "мирний план" для завершення війни Росії проти України. Голова держави сподівається на підтримку країнами української "формули миру". Про це він повідомив у ході брифінгу.

- Мені здається, що наш документ, наша "формула миру", яку вже підтримала велика кількість держав і ми чекаємо, що підтримають 23 числа, коли буде засідання ООН та голосування щодо відповідної резолюції - мені здається, важливо, щоб була одна позиція, - заявив Зеленський.

Як зазначив президент, жодних пропозицій від Китаю він не бачив і про план Пекіна йому нічого не відомо.

– Ми зацікавлені, щоб усі держави – європейські, всього світу, безумовно, Індія, Африка, Китай – були долучені до того, щоб закінчилася ця війна, щоб підтримувати нашу, мені здається, справедливу формулу миру, – наголосив він.

Йдеться про заяву головного дипломата Китаю Вана І на Мюнхенській безпековій конференції. Він сказав, що китайська влада пообіцяла представити свої варіанти щодо дипломатичного врегулювання війни Росії проти України. За його словами, Пекін підтримує мирні переговори, які будуть оформлені у вигляді документа з викладом позиції щодо політичного врегулювання війни.