Завантажити ще

Зеленський провів зустріч із конгресменами США, які прибули з візитом до Києва

Зеленський провів зустріч із конгресменами США, які прибули з візитом до Києва
Фото: President.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський провів у Києві зустріч із делегацією Конгресу Сполучених Штатів, яка прибула до України. Очолив іноземну групу голова Комітету із закордонних справ Майкло Маккол. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

– Це дуже потужний сигнал. Вчора – візит президента Байдена, сьогодні – зустріч із вами. Я вважаю, що це дуже важливе свідчення того, що Сполучені Штати підтримують Україну, – заявив Зеленський на зустрічі з конгресменами, подякувавши їм за підтримку України.

Президент поінформував американську делегацію про ситуацію на передовій та про злочини, скоєні військовими РФ в Україні.

- Щойно мені повідомили, що вкотре було обстріляно Херсон. Знову загинули люди. Нам потрібна зброя, щоб зупинити ці злочини, – сказав він.

У ході зустрічі глава держави наголосив на важливості визнання Росії державою, відповідальною за кампанію терору проти цивільного населення, необхідності створення спеціального трибуналу з розгляду злочину агресії Росії проти України та спрямуванні заарештованих російських активів на відновлення нашої країни.

Також Зеленський на прохання конгресменів поінформував про першочергові потреби Збройних сил України в озброєнні та військовій техніці. Президент заявив, що український народ вірить у свою армію і Україна переможе у війні.