Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

Голова МЗС Словаччини обматюкав Орбана, який підтримує Путіна

Голова МЗС Словаччини обматюкав Орбана, який підтримує Путіна

Міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер заявив, що позиція прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо війни в Україні є морально неприйнятною. Про це він сказав у своєму відеозверненні, повідомляє "Європейська правда".

- На вихідних їхній карпатський пророк (Віктор Орбан. - Ред.) розповідав про те, що це не наша війна. Це "просто воєнний конфлікт між двома слов'янськими державами". Треба було дати їм спокій, ізолювати. Тобто хай росіяни швиденько переб'ють українців. Нехай вони не переймаються. Як огидно. Як жалюгідно. Як не по-християнськи. Святий Мартін Турський помер би від сорому за таких християн, – заявив Качер.

Як зазначив словацький міністр, Братислава є частиною розвиненого світу, тож "вчинки Орбана" вона не підтримує. Також у своєму зверненні Качер не стримався і вилаявся матюками російською у бік угорського прем'єр-міністра.

- Для колабораціоністів Путіна і особливо для наших у Карпатському басейні та на високогір'ї, для всіх тих, хто хоче миру ціною знищення України, у мене є лише одне послання: "Іди на х*й", - сказав він.

З початку російського вторгнення до України глава угорського уряду Віктор Орбан неодноразово робив скандальні заяви та виступав із позицією на підтримку РФ. Востаннє навколо нього розгорівся скандал у січні. Тоді Орбан заявив, що мета Росії - "перетворити Україну на некеровану руїну, щоб Захід не міг заявити про неї як про приз, а Україна, як Афганістан, тепер нічийна земля". На цю ситуацію відреагували в МЗС України – у відомстві викликали на килим посла Угорщини, щоб той роз'яснив заяву прем'єр-міністра Угорщини.