Завантажити ще

У Варшаві розпочалася зустріч президентів Джо Байдена та Анджея Дуди

У Варшаві розпочалася зустріч президентів Джо Байдена та Анджея Дуди
Фото: Jakub Szymczuk/KPRP​/Handout via REUTERS

У Варшаві розпочалася зустріч президентів США та Польщі. Прибуття Джо Байдена до президентського палацу транслювалося у фейсбуці Канцелярії польського лідера Анджея Дуди.

- Другий менш ніж за рік візит президента США до Польщі є символом найінтенсивніших польсько-американських відносин в історії та безпрецедентної ролі, яку наша країна відіграє сьогодні в системі міжнародної безпеки й підтримки воюючої України, - йдеться у твітері Канцелярії.

Розмова президентів у Президентському палаці, що почалася, стосується, серед іншого, безпеки Польщі на східному фланзі НАТО та двосторонних відносин, сказано на сайті польського лідера.

Президент США Джо Байден прилетів до Варшави пізно ввечері у понеділок. В аеропорту його зустріли голова Канцелярії президента Польщі Гражина Ігначак-Бандич та голова Управління міжнародної політики Марцін Пшидач. О 18:30 за Києвом Джо Байден виступить із промовою в саду Королівського замку. Очікується, що вона, зокрема, буде присвячена роковинам російського вторгнення до України та допомозі Польщі українському народові.