Завантажити ще

Під Бахмутом прикордонники відбили десятки атак і знищили 40 росіян

Під Бахмутом прикордонники відбили десятки атак і знищили 40 росіян
Фото: facebook.com/DPSUkraine

Українські прикордонники на Донбасі відбили десятки російських штурмів, із яких 7 – на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

- На східному фронті прикордонники відбили десяток атак оккупантів, сім із них – на Бахмутському напрямку. На деяких ділянках ворожі сили діяли за підтримки танків. Більшість атак зупинили вогнем мінометники-прикордонники та артилерія ЗСУ, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, також у забудові передмістя Бахмута наші військові успішно знищили малі піхотні групи ворогів, використовуючи стрілецьку зброю та гранатомети. У ході оборонних боїв вдалося відобразити спроби штурму.

Загалом прикордонники знищили приблизно 40 окупантів та поранили ще 37 людей. Щодо індивідуальних тактичних епізодів, інформація про втрати противника уточнюється.

За повідомленням Генштабу Збройних Сил України, ситуація на Донбасі залишається вкрай напруженою. Російські збройні сили роблять спроби штурму населеного пункту Вугледар, але зараз ситуація там під контролем ЗСУ. Українські захисники продовжують боронити місто. У місті Бахмут також склалася складна ситуація, проте наразі питання про виведення українських військових із міста не розглядається.