18 червня
Завантажити ще

Перша група українських військових завершила навчання у Німеччині

Перша група українських військових завершила навчання у Німеччині
Фото: Anubis85KH//wikimedia.org

На американській базі у Німеччині пройшла навчання перша група українських захисників. Про це заявив у ході брифінгу представник Пентагону Пет Райдер, передає американський телеканал " CNN ".

За його словами, перша група із 635 українців пройшла навчання на полігоні Графенвер, під час якого наші бійці тренувалися на бойовій машині піхоти Bradley.

До навчання вже перейшла друга група військових ЗСУ із 710 українських військовослужбовців. На п'ятитижневих курсах їх навчатимуть маневрам, медичній та початковій підготовці солдатів. Солдати тренуватимуться керувати бойовою машиною піхоти Bradley та САУ M109 Paladin.

Як зазначили у Пентагоні, з наступного тижня навчання розпочнуть ще 890 українських військовослужбовців. Вони тренуватимуться на бойових машинах Stryker.

Навчання українських захисників на американській базі в Німеччині розпочалося в середині січня у рамках розширеної програми США з підготовки українських сил до бойових дій. Спочатку СШДА пропонували менш масштабні тренування з окремих систем озброєння, таких як ракетні установки HIMARS. На тлі можливої довгострокової війни РФ проти України американська сторона вирішила розширити зусилля щодо навчання та підготовки наших воїнів.